Grupa

KUBUSIE

Wychowawca:

mgr Magdalena Lewandowska

Witaj w „Kubusiach”! Jeżeli do nas trafiłeś to znaczy, że bardzo interesuje Cię co u nas słychać. Cieszymy się, że jesteś z nami. W tym roku w grupie pojawiły się nowe dzieci. Tym razem naszą grupę zdominowali chłopcy. Choć jest ich więcej niż dziewczynek nadal chętnie śpiewamy (co można usłyszeć w przedszkolu), bawimy się i pracujemy. Świetnie sobie również radzimy z tańcem. Będzie nam niezmiernie miło jak od czasu do czasu drogi czytelniku zajrzysz na naszą stronę internetową. Do zobaczenia!

„Alicja on-line”

17 marca nasi milusińscy wybrali się do teatru.. a właściwie teatr przyjechał do nich! Aktorzy pomimo pandemii wystawili spektakl pt: „Alicja on-line”. Jak to możliwe? Przedstawienie puszczone było na ogromnym ekranie, a aktorzy zagrali dla swoich widzów zza szyby telewizora. Było mnóstwo zabawy, tańce, konkurencje, bańki mydlane i wiele śmiechu. Dzięki technologii dzieci choć w zupełnie inny sposób, mogły spotkać się ze sztuka teatralna.

Czytaj więcej »

„Dzień Kota 2021”

17 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Kota. Dzieci brały udział w kocich zabawach i konkurencjach. Najchętniej uczestniczyły w zwijaniu wełny oraz w piciu mleka, a także w kociej gimnastyce. Z uwagą obejrzały teatrzyk „O kocie, który szukał szukał czarnego mleka” przygotowany przez swoje ciocie.

Czytaj więcej »

Balik karnawałowy

11 lutego w naszym przedszkolu pojawiły się niesamowite postacie z bajek i nie tylko. Po prezentacji strojów dzieci brały udział w różnych zabawach i konkurencjach. Nie obyło się też bez wspólnej zabawy i tańców. Zgodnie z tradycją tłustego czwartku dzieci ze smakiem zjadły pysznego pączka.

Czytaj więcej »
Skip to content