PSZCZÓŁKI

Dominika Szymczak

Grupa „Pszczółki” – to MY!
Choć mamy tylko 3 lata, jesteśmy bardzo zdolne. Każdą pracę plastyczną wykonujemy z dużym zaangażowaniem. Uwielbiamy też zabawy muzyczno-ruchowe i anglojęzyczne piosenki – Baby Shark nie ma sobie równych. Jesteśmy ciekawi otaczającego nas świata. Każdego dnia poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, a naszą edukację łączymy z zabawą. U nas nie ma czasu na nudę! Po obiedzie, gdy odpoczniemy, ciocia czyta nam bajki. Bardzo lubimy ich słuchać. Co ciekawe – sami chętnie po nie sięgamy w wolnym czasie. Nasza pszczółkowa rodzinka nie ma sobie równych!

Balik karnawałowy

11 lutego w naszym przedszkolu pojawiły się niesamowite postacie z bajek i nie tylko. Po prezentacji strojów dzieci brały udział w różnych zabawach i konkurencjach. Nie obyło się też bez wspólnej zabawy i tańców. Zgodnie z tradycją tłustego czwartku dzieci ze smakiem zjadły pysznego pączka.