SMERFY

mgr Grażyna Szymczak

Radosna, pełna energii grupa to my – Smerfy, 11 dziewczynek i 13 chłopców. Nie mamy czasu na nudę i marudzenie. Każdy dzień w przedszkolu upływa nam na zabawie i nauce. Potrafimy zgodnie się bawić i stosować do naszych ustalonych zasad. Chętnie poznajemy nowe wiadomości i kształcimy umiejętności. Bardzo lubimy zabawy muzyczno–ruchowe oraz różnego rodzaju eksperymenty. A co najważniejsze – pomagamy sobie nawzajem i zawsze możemy na siebie liczyć! Miło upływa nam czas w naszej przedszkolnej rodzinie!

Balik karnawałowy

11 lutego w naszym przedszkolu pojawiły się niesamowite postacie z bajek i nie tylko. Po prezentacji strojów dzieci brały udział w różnych zabawach i konkurencjach. Nie obyło się też bez wspólnej zabawy i tańców. Zgodnie z tradycją tłustego czwartku dzieci ze smakiem zjadły pysznego pączka.