ŻABKI

mgr Lucyna Henzel

Do grupy „Żabek” uczęszcza 24 dzieci, w tym 16 dzieci czteroletnich i 8 trzyletnich. Dla większości dzieci z tej grupy jest to pierwszy rok pobytu w przedszkolu i w związku z tym nadal trwa okres adaptacji. Pozostanie w nowym miejscu, bez mamy i taty nie jest łatwe, ale nowe przedszkolaki są dzielne, a ciocie robią wszystko by dzieci dobrze się czuły. Wspólne zabawy ruchowe, taniec i śpiew oraz prace plastyczne umilają czas pobytu w przedszkolu. Jednak  najszczęśliwsze są Żabki, gdy mogą swobodnie bawić się zabawkami w swojej sali lub na placu.

Balik karnawałowy

11 lutego w naszym przedszkolu pojawiły się niesamowite postacie z bajek i nie tylko. Po prezentacji strojów dzieci brały udział w różnych zabawach i konkurencjach. Nie obyło się też bez wspólnej zabawy i tańców. Zgodnie z tradycją tłustego czwartku dzieci ze smakiem zjadły pysznego pączka.