Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W tym dniu każdy przedszkolak przyniósł swojego pluszowego misia i spędził z nim cały dzień. Ciocie zapewniły nam mnóstwo atrakcji. Przechodziliśmy od sali do sali, a w każdej czekała nas inna zabawa. Obejrzeliśmy prezentację o misiach i bajkę, w której miś grał główną rolę. Wzięliśmy udział w misiowych konkurencjach sportowych i zręcznościowych oraz nauczyliśmy się piosenki o Szarych Misiach. Wykonaliśmy pracę plastyczną, której motywem przewodnim był…. miś i pobawiliśmy się z ciocią Bogusią w rytmiczno- ruchowe zabawy, oczywiście z misiami. Na koniec każdy z nas zrobił sobie zdjęcie w Fotobudce i na chwilę również stał się misiem. Taki to był zmisiowany dzień.

Skip to content