Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Informacja

KOMUNIKAT URZĘDU MIEJSKIEGO W POGORZELI W SPRAWIE POMOCY MATERIALNEJ DLA UKRAINY

W związku z toczącą się wojną na Ukrainie Urząd Miejski w Pogorzeli informuje, że:

  1. Osoby pragnące pomóc i wpłacić środki finansowe na wsparcie dla uchodźców, mogą to uczynić poprzez wpłatę na konto stowarzyszenia „Łaciata Wieś”, o numerze:

48 8678 0005 0030 0306 5214 0001

do przelewów z zagranicy dodać  GBW CPLPP

z dopiskiem w tytule przelewu „Pomoc Ukrainie”.

  1. Artykuły żywnościowe – tylko nowo zakupione i z długim terminem przydatności do spożycia, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym pod numerem: 65 573-49-53, będzie przyjmował Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pogorzeli. Podany numer telefonu jest czynny w godzinach pracy Ośrodka.
  2. Środki higieniczne (mydło, proszek do prania, szampon, podpaski, pieluchy itp.), także nowo zakupione  po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym pod numerem: 65 573-49-53, będzie przyjmował Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pogorzeli. Podany numer telefonu jest czynny w godzinach pracy Ośrodka.

                                                                         Burmistrz Pogorzeli

                                                                          /-/ Piotr Curyk

Skip to content