Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Projekt edukacyjny „Muzyka wokół nas”

W minionym tygodniu Pszczółki brały udział w projekcie edukacyjnym „Muzyka wokół nas” 🎶

Każdego dnia dzieci rozwijały swoje zainteresowania muzyczne, poczucie rytmu, a także umiejętności gry na instrumentach. Wyrażały muzykę ruchem i poznawały instrumenty muzyczne 🎻🎺

Pszczółki zaprzyjaźniły się z BumBum Rurkami, które towarzyszyły im podczas zabaw w wystukiwaniu rytmu. Zaproszony gość zapoznał dzieci z instrumentami muzycznymi takimi jak: pianino, gitara i ukulele 🎹 Po wysłuchaniu koncertu, każdy mógł zagrać na instrumentach 🤩 Pszczółki wykonały także swoje bębenki 🥁 A w ostatni dzień projektu malowały muzyką wystukując rytm na stolikach, zarazem rozwijając swoją twórczość 🎨
To był pełen muzycznych wrażeń tydzień!

Skip to content