Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Pasowanie na Przedszkolaka w grupie „Żabek”

Dzień 28 października na długo zostanie w pamięci Żabek. Tego dnia odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka 👩🏻‍🎓🧑🏻‍🎓 Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które nabyły w przedszkolu. Aby zostać prawdziwym przedszkolakiem musiały wykonać kilka zadań: zaśpiewać piosenkę, powiedzieć wierszyk, zatańczyć oraz przejść tor przeszkód. Wszyscy poradzili sobie śpiewająco! Po części artystycznej przeszliśmy do uroczystego ślubowania oraz pasowania przez Panią Dyrektor i ciocię Dominikę. Każdy przedszkolak dostał dyplom oraz słodki upominek. Na koniec wszyscy usiedliśmy i świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień 🤭 O wystrój sali i słodkości zadbały nasze kochane ciocie, a dzięki uprzejmości jednej z mam mogliśmy zjeść pyszne ciasteczka 🤩

Skip to content