Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Bal karnawałowy

Każdego roku bal karnawałowy jest dla przedszkolaków dniem niezwykłym, wyczekiwanym, dniem o którym mówią z dużym wyprzedzeniem. W piątek 27 stycznia od samego rana przedszkolny próg przekraczały kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i komiksów. Pojawiły się: wróżki, królewny, księżniczki, motylki, biedronki, pszczółki, rycerze, piraci, policjanci i policjantki, strażacy, więźniowie, Spiderman, Batman, a nawet Joker (i oczywiście wiele, wiele innych).
Ciocia Klaudia i Honoratka zapewniły dzieciom atrakcje podczas balu na wystrojonej odpowiednio sali, na której królowały dziecięce hity. Podczas wesołych pląsów robiło się baaaardzo kolorowo i nie brakowało uśmiechów. A po wszystkim dla każdego czekał słodki poczęstunek. Z pewnością na długo dzień balu będzie dla dzieci niezapomnianym. Następny już za rok 🙂

Skip to content