Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Innowacja: „Z darami natury świat nie jest ponury” – „Gazetowelove”

W ramach naszego najnowszego projektu innowacyjnego „Z darami natury świat nie jest ponury”, dzieci z entuzjazmem przystąpiły do realizacji zadania nr 1: „Gazetowelove”. To niezwykłe połączenie zabaw muzyczno-ruchowych, w których główną rolę odgrywają gazety. Podczas tych zajęć, dzieci miały okazję eksplorować różnorodne dźwięki powstające przy manipulacji gazetami, a także ćwiczyć koordynację ruchową i rytmikę w tańcu. To doskonały przykład tego, jak proste materiały, takie jak gazety, mogą stać się narzędziem twórczego i edukacyjnego zabawiania się. Zachęcamy do śledzenia kolejnych etapów naszej innowacyjnej podróży, gdzie korzystając z darów natury, odkrywamy, że świat wokół nas może być naprawdę kolorowy i pełen radości!

Skip to content