Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Odwiedziliśmy strażnicę OSP w Pogorzeli!

Dzięki zaproszeniu od OSP w Pogorzeli, nasze trzy najstarsze grupy przedszkolaków miały niezwykłą okazję poznać świat strażaków. Dzieci wstrzymały oddech, gdy zobaczyły imponujący samochód strażacki, a jeszcze większe emocje wywołały możliwość przymierzenia specjalnych ubrań i hełmów strażackich. To nie był koniec przygody! Nasze małe odkrywczynie i odkrywcy mieli okazję bliżej poznać defibrylator oraz wejść do wnętrza samochodu strażackiego. Było to niezapomniane doświadczenie, które na pewno zostanie w pamięci naszych przedszkolaków na długo. Na zakończenie wizyty, nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia, które będzie przypominać nam o tej fantastycznej przygodzie. Dziękujemy OSP w Pogorzeli za ciepłe przyjęcie i edukacyjne doświadczenie dla naszych dzieci!

Skip to content