Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Dzień Przedszkolaka w naszym przedszkolu!

Z ogromną radością obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, w którym aktywnie uczestniczyły wszystkie nasze pociechy. Dzień ten był wyjątkowy nie tylko z powodu różnorodnych atrakcji, ale przede wszystkim ze względu na kolorowy charakter wydarzenia. Każda grupa reprezentowała jeden kolor, co sprawiło, że przedszkole stało się kolorowym tęczowym światem! Program uroczystości obfitował w liczne atrakcje:
• Zabawy ruchowe: Wspólne gry były okazją do rozładowania energii i śmiechu.
• Malowanie twarzy: Dzieci miały kolorowe obrazki na swoich twarzach dzięki kreatywnym rękom naszych artystów.
• Malowanie domków: Każdy mógł dać upust swojej wyobraźni, dekorując wielkoformatowe domki.
• Tory przeszkód: Małe wyzwania, które dzieciaki pokonywały z zapałem, ucząc się przy tym współpracy i samodzielności.
• Quiz wiedzy: Nasze przedszkolaki miały również okazję odpowiedzieć na różnorodne pytania. Za poprawne odpowiedzi nagrodą były kolorowe pieczątki, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem!
A co by to było za święto bez słodkości? Dzieciaki cieszyły się smacznym picie i pysznymi cukierkami, które dodały energii do kolejnych zabaw. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywne włączenie się w obchody i tworzenie niezapomnianych wspomnień! Czekamy na kolejne wspólne świętowanie!

Skip to content