Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Innowacja: „Z darami natury świat nie jest ponury” – „Muszelkowe mozaiki”

Kolejny etap naszej kreatywnej podróży w ramach projektu „Z darami natury świat nie jest ponury” to zadanie „Muszelkowe mozaiki”. Dzieci miały za zadanie stworzenie unikalnych obrazków wykorzystując różnorodne muszelki. Dzięki tej aktywności maluchy miały okazję nie tylko rozwijać swoje zdolności manualne, ale też kształtować wyobraźnię oraz poczucie estetyki. Muszelki, dzięki swoim różnorodnym kształtom i kolorom, stały się doskonałym medium do tworzenia niepowtarzalnych kompozycji. To kolejny krok w naszej podróży, gdzie naturalne materiały stają się narzędziem do twórczego wyrażania siebie. Czekamy z niecierpliwością na następne etapy tej fascynującej innowacji i jeszcze więcej kreatywnych pomysłów z naszych małych artystów!

Skip to content