Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Jesiennie w „Kubusiach”

W tym tygodniu w naszym przedszkolu panowała prawdziwa jesienna atmosfera! Dzieci przez cały tydzień rozmawiały o jesieni, poznając jej uroki i sekrety. Z wielkim zaangażowaniem nauczyły się nowej piosenki, która niewątpliwie będzie częstym gościem w naszych przedszkolnych salach. Jednym z najciekawszych projektów była praca plastyczna pt. „Suknia pani Jesień”. Dzieci z pasją tworzyły kolorowe kreacje, prezentujące jesienny klimat. Ponadto, świętowaliśmy również „Dzień Jabłka”, ucząc się o tym owocu i jego roli w naszym codziennym jadłospisie. Zachęcaliśmy także maluchy, aby przynosiły dary jesieni. Dzięki temu nasze przedszkole wypełniło się pięknymi szyszkami, kolorowymi liśćmi, żołędziami i innymi skarbami jesieni. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w zbieraniu tych darów! Dziękujemy za kolejny tydzień pełen kreatywności i radości. Czekamy na kolejne jesiennie natchnione dni z naszymi wspaniałymi przedszkolakami!

Skip to content