Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Pasowanie w grupie „Żabek”

27 października odbyło się pasowanie na przedszkolaka nowo przyjętych dzieci z grupy „Żabki” oraz jednego dziecka z grupy „Tygryski”. Zanim dzieci oficjalnie dołączyły do grona przedszkolaków, czekało na nich sporo wyzwań: śpiewanie piosenki, recytacja wiersza, gimnastyka i tor przeszkód oraz wykazanie się samodzielnością podczas: ubierania się, sprzątania zabawek i jedzenia. Pozostałe dzieci z grupy „Żabki” oceniały wykonanie poszczególnych zadań poprzez podnoszenie wesołych lub smutnych tabliczek z buźkami. Później nastąpiła uroczysta przysięga, pasowanie kredką przez p. dyrektor oraz wręczenie dyplomów i upominków. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć a podsumowaniem spotkania był słodki poczęstunek – domowe, czekoladowe muffinki. To był niezapomniany dzień!

Skip to content