Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Poznajemy zawody naszych rodziców: fryzjer

Krasnale miały okazję poznać zawód fryzjera, który przedstawiła nam pani Angelika – mama Toli.
Fryzjerstwo dla Pani Angeliki jest nie tylko czynnością, którą zajmuje się na codzień, ale również jej pasją i zamiłowaniem.
Podczas spotkania w przedszkolu pokazała dzieciom cały i to wcale nie mały asortyment potrzebny fryzjerowi do pracy, a każde urządzenie omówiła, zademonstrowała i pozwoliła dzieciom bliżej poznać. Z pewnością nie widziały jeszcze tyle rodzajów maszynek, grzebieni, szczotek, prostownic i suszarek. Dzieci również same mogły pobawić się we fryzjerów podcinając swoim rówieśnikom włosy…. na szczęście z papieru 🙂 Radości i zabawy było co niemiara! Pani Angelika na zakończenie wykonała też dzieciom piękne kolorowe fryzury i wzajemnie podziękowaliśmy sobie za wspaniałe i bardzo cenne spotkanie!

Skip to content