Przedszkole Samorządowe „Raj Psotników”

Obchody Dnia Odzyskania Niepodległości

10 listopada wszystkie dzieci i pracownicy przyszli do przedszkola ubrani na galowo. Strój dodatkowo zdobił kotylion w barwach flagi Polski. Wszystkie dzieci obejrzały piękny występ artystyczny przygotowany przez „Smerfy” – najstarszą grupę naszego „Raju Psotników”. O godzinie 11:11 na rynku w Pogorzeli dzieci oraz pracownicy odśpiewali Hymn Polski, biorąc udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”. Przedszkolacy doskonale wiedzą jaką należy wówczas przyjąć postawę i jak ważnym utworem jest „Mazurek Dąbrowskiego”. Nie zabrakło również przypomnienia najważniejszych informacji dotyczących symboli naszego kraju oraz obchodzonego święta. W „Raju Psotników” już od najmłodszych lat pielęgnujemy patriotyzm i tradycję.

#SzkołaDoHymnu

Skip to content